HAKKIMIZDA

Dünya için kumaş üretiyoruz.
Estetik, moda ve göz alıcılık…
Üretmeye başladığımız ilk günden beri hep üstünde durduğumuz üç konu.

1981 yılında başladık yolculuğumuza kumaşa anlam katmak, kültür oluşturmak için. Her gün aynı heyecan ve heves ile açtık kapımızı. Hep hayata estetik katmak vardı aklımızda. Birbirinden güzel bir çok desen ve model ürettik geçen sürede. Bu geldiğimiz noktada yurtiçinde 1000’den fazla noktaya kumaş ulaştırıyor, 4 kıtaya kumaş ihraç ediyoruz. Uzun Tekstil olarak hayatınıza dokunabilmek için tasarlıyoruz.

Sektörümüzdeki bir çok markanın estetik duygusuna ortak oluyor, Bursa’da bulunan fabrikamızda ise her gün metrelerce kumaş üretiyoruz. Dekorasyon ve ev tekstili ürünlerinin tasarımlarına imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri sektörümüzde edindiğimiz tecrübeyi sınırsız kumaş desenimiz ile ürün gamımıza aktarıyoruz.

Her gün yeniden doğan güneş misali fikirlerimizi de yeniden ve yeni ufuklar ile üretimimize yansıtıyoruz. Gelişimimizi daha ileriye götürecek inovatif yenilikleri üretimimize katmak için akıl yürütüyoruz.

Çalışanlarımızın şirketimizin vazgeçilmez gücü olduğuna inanıyor, onların gelişimi ve kişisel refahı için atılacak tüm adımları ivedilikle uyguluyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, çalışmanın geliştirici gücüne inanıyoruz.

Büyük bir aile olarak paydaşlarımızın taleplerini de karşılamak ve mutluluklarını sağlayabilmek adına hızlı ve kaliteli üretim anlayışını tüm şirket kültürümüzde baskın hale getirmeye çalışıyoruz.

Her gün en kaliteli kumaşları üretiyoruz. Üretilen kumaşlarımızı %40’ı yurtiçi pazar %60’ı yurtdışı pazarlarında kullanılmak üzere gönderiyoruz.

Müşterilerimiz ve son kullanıcılarımızın yüzündeki mutluluğa ortak olmak için çalışıyoruz. Onlarla iyi ilişkiler kuruyor, alanı da satanı da mutlu etmek için gayret gösteriyoruz.

Hızla büyüyen yapımıza sağladığınız destekler için ailemize değer veren tüm kişi ve kurumlara teşekkürü borç biliriz. Herkesin hakkına saygılı ve etik değerlerinden vazgeçmeyen bir üretimi size yaşatabilmek için çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Ülke ekonomimize değer katan ve tüm paydaşlarımızın ticari haklarını gözeten üretim anlayışını benimsemektir. Yarınlarımız için daha yaşanabilir bir gelecek inşaa edebilmek en büyük gayemizdir.

Misyonumuz

▪ Kumaş üretiminde Türkiye’nin adından söz edilen markası olmak,
▪ Uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek,
▪ Şirketimizin değişmez parçası olarak çalışanlarımızın haklarını müreffeh kılmak,
▪ Çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlayacak eğitimleri onlara vermek,
▪ Partner ve paydaşlarımız ile birlikte sıkı ticari ilişkiler kurmaktır.

Üretim

Kumaşın yolculuğu bizim için tarif edilemez bir mutluluk. 3000 m² alanda kurulu fabrikamızda her gün en kaliteli üretimi yapabilmek için çalışıyoruz. Her gün bu mutluluğa büyük bir aile olarak ortak oluyoruz. Kumaşlarımızın moda ve trende yön veren estetikte olmasını istiyoruz. Üretimimizi de bu doğrultuda kaliteli, sağlam ve dayanıklı kumaş üretmek için organize ediyoruz. Nitelikli üretimi hem kendimiz, hem de partnerlerimiz için destekliyoruz.

İplik ilk olarak dokunuyor, boyanıyor ve tezgahlarımıza geliyor. Artık bizimle birlikte olan yolculuğu başlıyor.

Kumaşı sanat eserine dönüştürecek son dokunuşlarımızı yapabiliriz. Tesisimizde kumaşı zımparalama, lisa işlemi ve şardonlama işlemi ile tüylendiriyoruz, lamine ekliyoruz, dijital transfer baskı yapıyoruz, rotasyon baskı yapıyoruz…

Satış

2.000 m² alana sahip İstanbul Dudullu’da bulunan mağazamızda bir çok tasarım örneğimize ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ile her gün aynı heyecan ile açıyoruz kapılarımızı sizlere. Numune bir çok modeli sizin için sunabileceğimiz bir alana sahibiz. Ofis bölümümüzde sipariş ve tedarik süreçleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizi de yolunuz düşerse kahveye içmeye bekleriz.

GENİŞ ÜRÜN GAMI

Sınırsız desen seçeneği ile dilediğiniz tasarımı sizin için üretiyoruz.

İNOVASYON

İnovatif üretim tesisimiz ile Endüstri 4.0 standartlarında üretim yapıyoruz.

SOSYAL SORUMLULUK

Sürdürülebilirlik kriterlerimiz kapsamında çevreye duyarlı üretim yapıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimize güler yüzlü hizmet verebilmek için çalışmaktayız.